والپیپر های زیبای تخیلی
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 


این مجموعه شامل 56 تصاویر والپیپر زیبای انتزاعی (تصاویر تخیلی) با فرمت JPG می باشد.

کاربران گرامی می توانند از این تصاویر بسیار زیبا برای تزیین دسکتاپ کامپیوتر خود استفاده کنند.

 

 

 

 مجموعه عکس های متنوع ، با کیفیت بالا
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

 

در این مجموعه، 95 عکس متنوع و زیبا را برای شما آماده کرده ایم. این عکس ها در موضوعات مختلف بوده و دارای کیفیت HD میباشد.

 

شما میتوانید از این عکس ها به عنوان Wallpaper ویندوز استفاده کرده و چهره زیباتری به ویندوز خود بدهید.

همچنین اگر در زمینه طراحی فعالیت میکنید، با توجه به کیفیت بالای این عکس ها میتوانید از آنها در طراحی های گرافیکی خود نیز کمک بگیرید.

 

این عکس ها در موضوعات مختلف از جمله عکس ماشین، عکس حیوانات، عکس ورزشی، تصاویر فانتزی و تخیلی، عکس طبیعت و... میباشد.

 

 

 مجموعه 160 بک گراند بسیار زیبا
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

در این مطلب، باز هم با گلچینی از عکس های بی نظیر در خدمت شما هستیم. مجموعه جدید Mix HD Wallpapers حاوی 160 عکس بک گراند در موضوعات متنوع است.

 

این مجموعه شامل گلچینی از بهترین و جدیدترین عکس های 2013 بوده، و با توجه به رزولوشن و کیفیت بالایی که دارند علاوه بر بک گراند ویندوز میتوانید از آنها در طراحی های خود نیز استفاده کنید.

 

مجموعه ی جدید عکس های Mix HD Wallpapers شامل عکس هایی از طبیعت، عکس ماشین و موتور، عکس های ورزشی، تصاویر فانتزی و رویایی، عکس حیوانات، و عکس های رمانتیک است.

 

 

 

 

 گلچین 300 عکس عریض
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

تا چند سال پیش استاندارد مقیاس افقی به عمودی در تمام نمایشگر ها 4 به 3 بود. اما امروزه این مقیاس 16 به 9 است. یعنی نسبت عرض به طول آنها افزایش یافته است.

با توجه به استقبال مردم و کارایی بیشتر این مدل ها، امروزه بیشتر نمایشگرهای لپتاپ و همچنین مانیتور ها به صورت عریض (Wide Screen) تولید میشوند. حتی تلویزیون های LCD و LED جدید هم واید اسکرین هستند. به همین دلیل فیلم های روز دنیا هم با همین مقیاس ساخته میشوند.

 

اگر مانیتور کامپیوتر یا نمایشگر لپتاپ شما از نوع عریض (Wide) است، میتوانید با استفاده از بک گراند های واید، چهره زیباتری به دسکتاپ خود بدهید!

 

در این مطلب، مجموعه ای از جدیدترین عکس های عریض با کیفیت HD که هم برای بک گراند دسکتاپ و هم برای استفاده در طراحی مناسب است را برای شما آماده کرده ایم.

 

این عکس ها دارای موضوعات مختلف هستند. مثل عکس طبیعت، عکس های فانتزی و خیالی، عکس ماشین، گل و گیاه، تکنولوژی، عکس های عاشقانه و رمانتیک، و ...

 

 

 گلچین والپیپر مناظر طبیعی (تابستان 93)
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

عکس های لند اسکیپ (Landscape) به عکس هایی گفته میشود که موضوع اصلی آنها مناظر طبیعی است. در عکس های Landscape هیچ نشانی از ساخته های دست بشر وجود ندارد و فقط بهمناظر طبیعی توجه میشود.

شاید در نگاه اول، عکاسی Landscape کار ساده ای به نظر برسد. اما این مدل عکاسی نیاز به ذوق هنری و مهارت عکاسی بالایی دارد.

 

در این مطلب، مجموعه بی نظیری از عکس های مناظر طبیعی (Landscape) را برای شما آماده کرده ایم. این مجموعه، گلچین تابستان 93 بوده و شامل 228 تصویر بسیار زیبا با کیفیت HD است.

 

از این عکس ها میتوانید به عنوان بک گراند کامپیوتر، لپتاپ، یا تبلت خود استفاده کنید. در ادامه مطلب میتوانید این تصاویر بی نظیر را در دو قسمت جداگانه دانلود کنید.

 

 

 

 والپیپرهای فانتزی، از نقاشی های دیجیتالی
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

در دنیای تکنولوژی، نقاشی ها هم دیجیتالی شده اند. طراحی هایی که امروزه در انیمیشن ها و بازی های کامپیوتری دیده میشود، از ابتدا تا انتها توسط کامپیوتر و به شیوه های دیجیتالی نقاشی میشوند.

 

در این مطلب، مجموعه بی نظیری از نقاشی های دیجیتالی را برای شما آماده کرده ایم. این عکس ها دارای کیفیت بسیار بالا بوده و میتوانید از آنها به عنوان والپیپر ویندوز خود (در کامپیوتر و لپتاپ) استفاده کنید.

 

مجموعه Fantastic Painting Art Wallpapers حاوی 73 عکس نقاشی شده و بسیار زیباست. این عکس ها دارای تم خیالی و فانتزی هستند و میتوانند جلوه زیبایی به دسکتاپ ویندوز شما بدهند.

 

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه عکس والپیپر را به صورت یکجا دانلود کنید.

 

 

 مجموعه تصاویر والپیپر، با موضوع بهشت روی زمین
  • مربوط به موضوع » <-CategoryName->

 

 

به نمونه تصاویر بالا نگاه کنید. باورتان میشود که اینها تصاویری واقعی از زیبایی های کره زمین هستند؟

 

با وجود ساخت و ساز بشر در نقاط مختلف کره زمین و آسیب رساندن به طبیعت، هنوز هم نقاط بکر و زیبایی در زمین وجود دارند. زیبایی این نقاط به حدی است که میتوان آنها را بهشت روی زمین دانست. مکان هایی که حتی نگاه کردن به تصویر آنها نیز به انسان آرامش میدهد.

 

در این مطلب ، مجموعه ای شامل 50 عکس بسیار زیبا از طبیعت روی زمین را برای شما آماده کرده ایم.

 

این مجموعه که تحت عنوان بهشت روی زمین (Heaven on the Earth) منتشر شده است، شامل تصاویری با کیفیت بسیار بالاست که میتوانید از آنها به عنوان بک گراند کامپیوتر یا لپتاپ خود استفاده کنید.